FLASKA je láska na prvý dúšok

1. Ľudské srdce obsahuje až 85% vody, preto aj láska je tvorená vodou :) Čo by ste povedeli, keby sme vodu jedným dotykom obohatili o najsilnejší antioxidant vôbec? Ak chcete vášmu telu dopriať ten najlepší pitný režim, FLASKA je stvorená pre vás!

2. FLASKA je praktický pomocník k akejkoľvek aktivite. Kancelária, fitko, či obývačka. Indoor, outdoor.

Zaťažkávajúca skúška či pohodlné leňošenie. Denne sa hodí na každý stôl, do každého batoha či kabelky.

3. Po pár dúškoch sa stane vašou súčasťou a o „elixír zdravia“ máte postarané. Nie je nič lepšie ako zásobiť telo dostatkom „živej vody“ s blahodarnými účinkami. Kdekoľvek a kedykoľvek. Jediné čo k tomu potrebujete, je FLASKA a čistá voda z vodovodu. Jednoduché, nie?

Ako funguje?

Nabitie FLASKU cez USB.
Nalejte do FLASKY vodu (0,4l).
Stlačte tlačidlo a sledujte 3 minutový proces generovania vodíka.
Váš zdravší pitný režím sa môže začať. Nazdravie!

Počas jedného cyklu dokáže FLASKA vygenerovať až 1200 – 1500 PPB (µg – L) obsahu vodíka. FLASKU nabijete cez pribalený USB kábel napríklad aj priamo z vášho počítača. Jedno nabite pohodlne vystačí na 10 – 15 cyklov a dokáže pokryť až 3 dni zdravého pitného režimu. FLASKA je vyrobená z BPA free plastu a nerezu.

Photo Photo Photo
zoberte si svoju flasku kamkoľvek !

Ocenia ju mladí, starí, deti, ľudia so zdravotnými problémami, športovci, či dokonca domáci miláčikovia. Nespotrebovanou vodou môžete dokonca zaliať i kvety.

Výhody vodíkovej vody

Antioxidant
Antioxidant: Vodíková voda má úžasnú schopnosť distribuovať svoje molekuly v tkanivách. Na rozdiel od iných antioxidantov disponuje výnimočnou vlastnosťou – schopnosťou preniknúť až do gélovitého, vnútorného prostredia bunky, tzv. cytosoly. Ióny obsiahnuté vo vodíkovej vode sú také maličké, že sa dokážu dostať v našom organizme kamkoľvek a takmer okamžite.
Podpora imunity
Podpora imunity: Vodíková voda je 176-krát účinnejšia ako vitamín C a svojimi účinkami podporuje lepšiu obranyschopnosť organizmu.
Regenerácia po športe
Regenerácia po športe: Vodíková voda urýchľuje regeneráciu po športovom výkone, pôsobí ako prevencia proti poškodeniu buniek, zápalom a nekontrolovateľnému rastu buniek.
Zvládanie stresu
Zvládanie stresu: Zabudnite naň. Vodíková voda ochraňuje telo aj pri psychickej záťaži a únave.
Redukcia hmotnosti
Redukcia hmotnosti: Blahodarne pôsobí na metabolizmus, látkovú výmenu a odbúravanie tukov z tela.
Kozmetické účinky
Kozmetické účinky: Pri vonkajšom použití poslúži ako prostriedok na hydratáciu pleti vďaka ľahšiemu prenikaniu do pokožky a krvi.
Podpora cievneho systému
Podpora cievneho systému: Pôsobí priaznivo na elasticitu a mikrocirkuláciu ciev.
Dobitie energie
Dobitie energie: Molekuly vodíka obsahujú vysokú hustotu energie, ktorú dokážu ihneď distribuovať do každej bunky vášho tela individuálne.
FLASKA
FLASKA

FLASKA, láska na prvý dúšok. Vyrobí vodíkovú vodu stlačením tlačítka. Doprajte vášmu telu pitný režim v tej najkvalitnejšej forme!

129,00 Eur 114,00 Eur